logo1 butterfly
English  Deutsch  Rusky 
home onas partneri referencie akutality kontakt
sluzby
aktuality
 • Ponuka práce
  Pridaj sa k nám do tímu a poď brigádovať k lídrovi digitalizácie objektov na Slovensku do divízie TMG Digitality.
  Viac »
 • Výhodné digitalizačné balíky práve teraz !!!
  Zdigitalizujeme Vám Vaše zbierky v mieste ich uloženia, v digitalizačných centrách TMGDigitality alebo Vám dodáme digitalizačné technológie a zaškolíme personál.
  Viac »
 • Založili sme platformu FORENSIC DIGITAL INTELLIGENCE
  ktorá je venovaná spolupráci expertov súdneho lekárstva, forenznej medicíny a odborníkov v oblasti 3D laserového skenovania.
  Viac »
 • 3D modelovanie známej internetovej postavičky Pištu Lakatoša
  Do traileru pre prvý slovenský celovečerný animovaný film sme vymodelovali známu internetovú postavičku Pištu Lakatoša.
  Viac »
 • TMG koordinátor v medzinárodnom projekte
  TMG Group, s.r.o. je lídrom a koordinátorom medzinárodného projektu "CULTOPS" v najväčšom výskumnom a inovačnom programe EÚ HORIZON 2020.
  Viac »
 • TMG je líder medzinárodného konzorcia na digitalizáciu kultúrneho dedičstva
  TENDER MEDIA GROUP je líder medzinárodného konzorcia na digitalizáciu kultúrneho dedičstva v Slovenskej republike v rámci operačného programu informatizácia spoločnosti, prioritná...
  Viac »
RODEON motorizované hlavy

Spoločnosť Dr. Claus je už niekoľko rokov popredný výrobca automatických robotických hláv RODEON, ktoré slúžia pre profesionálne snímanie panoramatickej fotografie.

 

RODEON-VR-Head-ST

 

RODEON Modulárna hlava je automaticky otáčaná a nakláňaná hlava pre segmentovú panoramatickú fotografiu, širokouhlé zábery, 360 ° a viacriadkovú sférickú panoramatickú fotografiu. 


 

RODEON-VR-Station-HD

 

Hlava je uzamknutá v stálej pracovnej polohe na fotografickom statíve, alebo extra vysokej trojnožke. Za určitých okolností je možná aj závesná prevádzka. Pre špeciálne aplikácie prípadne zvlášť ťažké, alebo veľké kamery je možné na požiadanie navrhnúť špeciálne prevedenie .

 

vlastne projekty
 • Unikátna digitalizácia dokumentov z roku 1341
  Digitalizovali sme najstarší misál bratislavskej kapituly z roku 1341. Misál patrí medzi najvýznamnejšie stredoveké hudobné pamiatky z územia Slovenska. Miestom vzniku rukopisu bol pravdepodobne okruh hlavného cirkevného centra stredovekého Uhorska – Ostrihomu. V dejinác Misál patrí medzi najvýznamnejšie stredoveké hudobné pamiatky z územia Slovenska. Miestom vzniku rukopisu bol pravdepodobne okruh hlavného cirkevného centra stredovekého Uhorska – Ostrihomu.
  Viac »
 • Ako odfotiť slona na tanieri?
  Z histórie firmy. Naše prvé pokusy s priestorovou fotografiou predmetov, dnes známou pod názvom 360° a 3D fotografia. Manuálne zariadenie pozostávalo z otočnej platne "taniera"...
  Viac »
projekty spodok