logo1 butterfly
English  Deutsch  Rusky 
home onas partneri referencie akutality kontakt
sluzby
aktuality
 • Ponuka práce
  Pridaj sa k nám do tímu a poď brigádovať k lídrovi digitalizácie objektov na Slovensku do divízie TMG Digitality.
  Viac »
 • Výhodné digitalizačné balíky práve teraz !!!
  Zdigitalizujeme Vám Vaše zbierky v mieste ich uloženia, v digitalizačných centrách TMGDigitality alebo Vám dodáme digitalizačné technológie a zaškolíme personál.
  Viac »
 • Založili sme platformu FORENSIC DIGITAL INTELLIGENCE
  ktorá je venovaná spolupráci expertov súdneho lekárstva, forenznej medicíny a odborníkov v oblasti 3D laserového skenovania.
  Viac »
 • 3D modelovanie známej internetovej postavičky Pištu Lakatoša
  Do traileru pre prvý slovenský celovečerný animovaný film sme vymodelovali známu internetovú postavičku Pištu Lakatoša.
  Viac »
 • TMG koordinátor v medzinárodnom projekte
  TMG Group, s.r.o. je lídrom a koordinátorom medzinárodného projektu "CULTOPS" v najväčšom výskumnom a inovačnom programe EÚ HORIZON 2020.
  Viac »
 • TMG je líder medzinárodného konzorcia na digitalizáciu kultúrneho dedičstva
  TENDER MEDIA GROUP je líder medzinárodného konzorcia na digitalizáciu kultúrneho dedičstva v Slovenskej republike v rámci operačného programu informatizácia spoločnosti, prioritná...
  Viac »
Aktuality
Založili sme FORENSIC DIGITAL INTELLIGENCE platformu

TENDER MEDIA GROUP, s.r.o. v spolupráci s 3D SCV, s.r.o. a Inštitút medicínskych expertíz s.r.o. (forensic.sk) založili platformu venovanú spolupráci expertov súdneho lekárstva, forenznej medicíny a odborníkov v oblasti 3D laserového skenovania, FORENSIC DIGITAL  INTELLIGENCE.

Cieľom tejto spolupráce je využitie 3D laserového skenovania pri dokumentácii a vizualizácii miesta činu. Ide o technológiu, ktorá umožňuje súdnemu lekárstvu a forenznej medicíne v digitálnej podobe uchovať a hlavne opakovane analyzovať okolnosti a súvislosti medzi objektmi na mieste činu či medzi mŕtvym telom a biologickými stopami.

Bližšie informácie už čoskoro na www.tmgdigitality.skwww.forensic.sk

vlastne projekty
 • Unikátna digitalizácia dokumentov z roku 1341
  Digitalizovali sme najstarší misál bratislavskej kapituly z roku 1341. Misál patrí medzi najvýznamnejšie stredoveké hudobné pamiatky z územia Slovenska. Miestom vzniku rukopisu bol pravdepodobne okruh hlavného cirkevného centra stredovekého Uhorska – Ostrihomu. V dejinác Misál patrí medzi najvýznamnejšie stredoveké hudobné pamiatky z územia Slovenska. Miestom vzniku rukopisu bol pravdepodobne okruh hlavného cirkevného centra stredovekého Uhorska – Ostrihomu.
  Viac »
 • Ako odfotiť slona na tanieri?
  Z histórie firmy. Naše prvé pokusy s priestorovou fotografiou predmetov, dnes známou pod názvom 360° a 3D fotografia. Manuálne zariadenie pozostávalo z otočnej platne "taniera"...
  Viac »
projekty spodok